שירות ההדמיה של נתי סופר שינה לחלוטין את האופן שבו אנו מציגים את העיצובים האדריכליים שלנו ללקוחות. תשומת הלב שלהם לפרטים והיכולת להביא לחיים את השרטוטים שלנו היא ללא תחרות. הלקוחות שלנו מתרשמים באופן עקבי מהוויזואליה המציאותית והסוחפת, מה ששיפר משמעותית את שיעור אישור הפרויקטים שלנו. אנו ממליצים בחום על נתי סופר לכל צרכי הדמיה אדריכלית. 

Emily Rodriguez
     

 כאדריכל, חיוני להעביר את המהות של עיצוב ללקוחות בצורה יעילה. שירות ההדמיה של נתי סופר היווה עבורנו משחק מחליף. העיבודים התלת-ממדיים שלהם הם כה אמיתיים עד שהלקוחות שלנו מרגישים כאילו הם עוברים בחלל לפני שהוא נבנה. שירות זה לא רק שיפר את המצגות שלנו אלא גם עזר לנו לאבטח פרויקטים נוספים. נתי סופר הוא שותף הכרחי בתהליך העיצוב שלנו. 

Michael Chen
     

 העבודה עם נתי סופר הייתה חוויה יוצאת דופן. שירות ההדמיה שלהם סיפק לנו תמונות מדהימות ופוטו-ריאליסטיות שתפסו באמת את החזון של המושגים האדריכליים שלנו. הצוות מקצועי, קשוב ומסור לספק עבודה איכותית בזמן. הודות למומחיות שלהם, הצלחנו להציג את העיצובים שלנו בצורה שתהדהד עמוק עם הלקוחות שלנו. השירות של נתי סופר הוא חובה לכל משרד אדריכלות המבקש להעלות את המצגות שלו. 

Samantha Lee